Konferencja nowe oblicze BIM

Dziś w Warszawie odbyła się konferencja Nowe oblicze BIM (Building Information Modeling). Wirtualny model budowli obejmujący również zagadnienia branżowe staje się wstępną realizacją inwestycji i pozwala na eliminację błędów już na początkowym etapie cyklu jej życia. Konferencja NOWE OBLICZE BIM, została zorganizowana przez firmę WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.  w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, ma ona przyczynić się do popularyzacji technologii BIM w Polsce.

Prelegentami byli polscy oraz zagraniczni specjaliści zajmujący się na co dzień problematyką BIM. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Jesper Boye Andersen – BIG – Bjarke Ingels Group, David Philp – Digital Built Britain, Katarzyna Orlińska-Dejer – Datacomp, Janne Salin – YIT, Leszek Włochyński – HOCHTIEF Polska, Paul Tunstall – HLM, Tamás György Erős – GRAPHISOFT i inni.

Wydarzenie miało charakter szkoleniowo-naukowy i skierowane było do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów. Przedstawiciele Naszej firmy również wzięli w nim udział.